Guild of Project Controls: Compendium | Roles | Assessment | Certifications | Membership

Tips on using this forum..

(1) Explain your problem, don't simply post "This isn't working". What were you doing when you faced the problem? What have you tried to resolve - did you look for a solution using "Search" ? Has it happened just once or several times?

(2) It's also good to get feedback when a solution is found, return to the original post to explain how it was resolved so that more people can also use the results.

Planning Planet - Turkey Forum'a Hoşgeldiniz

No replies
Ismet Kocaman
User offline. Last seen 6 years 6 weeks ago. Offline
Joined: 5 Mar 2010
Posts: 26

Değerli Üye Arkadaşlar,

Planning Planet Turkey forumunun hepimize faydalı olmasını dilerim. Kendi dilimizde, ilgili yerel konularımızı tartışabileceğimiz, yardımlaşabileceğimiz bu alan hepimizin katılımı ile gelişecektir.  Üye sayısının artması, kurumsal üyeliklerin kazanılması ve üniversitelerin katılımının sağlanması ile bu oluşumun güçlenerek bir forumdan daha öteye gitmesi hedeflenmektedir; tüm bunlar ancak sizin desteğiniz ile gerçekleşecektir.  

Şu anda henüz geliştirme aşamasında olan bu alana, zaman içinde pek çok yeni işlevin eklendiğini göreceksiniz.  Lütfen izlemeye devam ediniz. Görüş ve önerilerinizi lütfen iletiniz.

Hepinize Selamlar ve Saygılar,

İsmet Kocaman

PP Consul - Turkey

ikocaman.pm@gmail.com - (http://www.planningplanet.com/groups/491393/turkey)